افسردگی فصلی را چطور کاهش دهید. امین حق وردی روانشناس عمومی اضهار داشت:کوتاه شدن روزها و کم شدن نور خورشید در فصل زمستان مشکلاتی را برای برخی افراد از جمله اختلالات روحی و افسردگی در فرد ایجاد خواهد کرد. به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان وی تصریح کرد: بی توجهی به این وضعیت توسط اطرافیان و ماندن در خانه و استراحت کردن بنا به پیشنهاد دیگران موجب تشدید این بیماری خواهد شد. حق وردی ادامه داد:ورزش، گپ زدن با دوستان،کنار زدن پرده های منزل در خانه برای ورود نور طبیعی خورشید،تماشای فیلم ...

افسردگی فصلی را چطور کاهش دهید

 
خبرگزاری

امین حق وردی روانشناس عمومی  اضهار داشت:کوتاه شدن روزها و ��م شدن نور خورشید در فصل زمستان مشکلاتی را برای برخی افراد از جمله اختلالات روحی و افسردگی در فرد ایجاد خواهد کرد.


به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان وی تصریح کرد: بی توجهی به این وضعیت توسط اطرافیان و ماندن در خانه و استراحت کردن بنا به پیشنهاد دیگران موجب تشدید این بیماری خواهد شد.


حق وردی ادامه داد:ورزش، گپ زدن با دوستان،کنار زدن پرده های منزل در خانه برای ورود نور طبیعی خورشید،تماشای فیلم های مورد علاقه و کتاب خواندن از راه های کاهش این افسردگی است.


این روانشناس عمومی در پایان گفت:در روز های فصل پاییز و زمستان خصوصروزهای ابری سعی کنید تا جایی که امکان پذیر بوده از منزل کمتر خارج شده و بیشتر در خانه خود را سرگرم کنید.


انتهای پیام/


خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه